NOVINKY


[28.10.2017]
Aktualizace popisu downgradu GOG verze Stínu Černobylu na verzi 1.0005.

[4.8.2017]

Vydána třetí aktualizace pro DMP Renova 3.13 [Clear Sky].

[8.3.2017]
■ Vydána devátá aktualizace pro DMP Altera 4 [Call of Pripyat].

10. listopadu 2011

Sjednocení témat

Dnešní novinka se modpacků zrovna týkat nebude, i když s nimi má mnoho společného. Jak jste si již určitě všimli, došlo ke sjednocení a zpřehlednění všech sekcí [nebo jsem o to alespoň usiloval]. Jednotlivé verze déempéček jsou nově přesunuty do jednotné záložky Modpacky, kde si stačí vybrat, jakou konkrétní hru zrovna chcete pozměnit. 

Stejně tak došlo ke stažení dodatečně vytvořeného infoblogu a přesunu všech důležitých pokynů a instrukcí do záložky Informace. V té nyní najdete nejen návod k instalaci jednotlivých modpacků, ale rovněž i nejčastější otázky, seznam možných pádů základní hry a samozřejmě i odkazy ke stažení veškerých aktuálních patchů.

Doufám, že zrenovovaná podoba blogu bude přehlednější a ucelenější než ta předchozí a že se Vám bude líbit.

5 komentářů:

Remotty řekl(a)...

Palec nahoru hned ze dvou důvodů. Zaprvé mě vždy potěší každý nový příspěvek na tvém webu a zadruhé nové uspořádání je mnohem přehlednější a vše je pokupě :) ... A teď jen doufat, že se již brzy dočkáme nového modpacku.

Datastor řekl(a)...

Tak to jsem rád, díky :). Na modpacku se pořád pracuje (vlastně na obou), ale datum ještě odhadnout nedovedu. Rozhodně ale budu informovat s předstihem.

Remotty řekl(a)...

Ticho po pěšině, už jsem z nudy nainstaloval SoC s COMPLETE modem :/ ... ale CoP si šetřim na tvůj modpack :)

Datastor řekl(a)...

Zanedlouho se tady zase objeví nějaká ta novinka - nemůžu den co den psát jenom o tom, že se betatestuje nebo že dolaďuju tohle a tamto... to by asi nikoho moc nezajímalo :).

Anonymní řekl(a)...

Mě jo:)